2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nexø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Nexø finder man villaen på Paradisvej 22. Denne bolig har et areal på 88 kvadratmeter fordelt over 3 rum. Beliggende på en grundstørrelse af 510 kvadratmeter, er villaen sat til en pris på 1.495.000 DKK.
En anden attraktiv mulighed i Nexø er villaen på Harilds Løkkevej 1. Med en større boligstørrelse på 104 kvadratmeter fordelt på 3 rum, tilbyder denne villa en rummelig boligoplevelse. Den er placeret på en grund på 641 kvadratmeter og har en udbudspris på 995.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.